Penzion Znojmo Kaplanka
 
ADRESA Penzion Kaplanka
U Branky 485/6
Znojmo 66902
Česká Republika
Pension-Znojmo-Kaplanka@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 7 °C
Noční tepl.: -3 °C
Vítr: 6 m/s
Penzion Kaplanka ubytování Znojmo Aktuální počasí mlha
Penzion Znojmo Kaplanka - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Znojmo Kaplanka - disponuje vinárnouPenzion Znojmo Kaplanka -  je k dispozici připojení na internetPenzion Znojmo Kaplanka -  je k dispozici letní terasaPenzion Znojmo Kaplanka - disponuje kavárnouPenzion Znojmo Kaplanka - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardPenzion Znojmo Kaplanka - přijímá kreditní karty VISAPenzion Znojmo Kaplanka - krytý bazén v hotelu.Penzion Znojmo Kaplanka - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Znojmo Kaplanka - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Znojmo Kaplanka - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Znojmo Kaplanka - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 
Doporučte tyto stránky:

*** Penzion Kaplanka / Znojmo

Ubytování v samém srdci historického centra města Znojma s nejkrásnějším výhledem do údolí řeky Dyje. Zavítejte do penzionu Kaplanka. Uprostřed křivolakých středověkých uliček na hranici Národního parku Podyjí se nachází penzion vybudovaný z domů pocházejících z poloviny 15. století, který přímo dýchá neopakovatelnou atmosférou.

Ubytování:
Penzion Kaplanka je situován v budově z poloviny 15. století, která je po generální rekonstrukci. V přilehlé zahradě slouží hostům venkovní bazén s odpočinkovou zónou. Penzion je vhodný pro rodinnou rekreaci.
Penzion Kaplanka ve městě Znojmo nabízí hostům ubytování v 8 dvoulůžkových, 1 třílůžkovém a 3 čtyřlůžkových pokojích. Z důvodu zachování historického rázu budovy jsou jen některé pokoje vybaveny vlastním sociálním zařízením. Všechny pokoje jsou vybaveny teplou a studenou vodou.

Gastronomie:
Hostům penzionu Kaplanka ve Znojmě lze po dohodě zajistit snídaně nebo lehké občerstvení. Hosté mají pro vlastní potřebu také plně vybavenou kuchyňku. K ochutnávce znojemských vín nebo k příležitosti oslav mohou hosté penzionu Kaplanka i návštěvníci využít vinárnu.

Penzion Kaplanka - služby :
Parkování (omezený počet míst), internetové Wi-Fi připojení v celém objektu a využití venkovního grilu s posezením, úschovny kol či přírodního jezírka s možností koupání v letních měsících. Každý ubytovaný host získá slevu 5% ve Vinárně U Kaplana v areálu penzionu. Dítě do 3 let bez nároku na stravu a postel - zdarma. Dětská postýlka 150 Kč / pouze jedna noc, na více nocí balíček 250 Kč / pobyt. Domácí zvíře - pes, kočka - za příplatek 150 Kč / den. Ubytovací a rekreační poplatek v ceně.

Aktivity:
Odreagování hosté penzionu Kaplanka ve městě Znojmo naleznou v přilehlé zahradě u venkovního bazénu, při posezení v altánku přímo na hradebním ochoze či v odpočinkové zóně s možností grilování. Díky své jedinečné poloze je Penzion Kaplanka vhodným místem pro trávení aktivní dovolené s rodinou stejně jako romantického víkendu ve dvou.

Ubytování Znojmo - okolí :
Historie Znojma sahá až do doby prehistorické. Na území města, které je právem označováno za učebnici architektury, naleznete mnoho historických staveb z různých epoch historie. Vedle klenotů jako je Rotunda sv. Kateřiny a nekonečné chodby podzemí, uvidíte zbytky středověkého opevnění nebo můžete navštívit honosné církevní stavby a památná místa, která dosud neztratila svou atmosféru. S poznáváním znojemské historie můžete začít přímo na Kaplance.